Оптички Уред – DVD RW +/- LG 24x Black SATA GH24NSD5

ДВД Режач

870 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004400 Категорија

Опис

CD-R: 48 x Брзина на читање на CD-ROM: 48 x Брзина на читање на CD-RW: 40 x DVD+R брзина на читање: 16 x DVD+R (DL) брзина на читање: 12 x DVD+RW брзина на читање: 12 x DVD-R брзина на читање: 16 x DVD-R (DL) брзина на читање: 12

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра