Далечински Управувач – DU-Vox-Vestel LCD 19838

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010036 Категорија

Опис

Модел:VOX,Vestel LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра