Далечински Управувач – DU-Vivax-5

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008417 Категорија

Опис

Модел: Vivax TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра