Далечински Управувач – DU-Vestel 930

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010066 Категорија

Опис

Модел: VESTEL TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра