DU-Vestel 2440

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008410 Категорија

Опис

VESTEL CRT TV

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра