Далечински Управувач – DU-Samsung 10129C

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008206 Категорија

Опис

Модел: SAMSUNG CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра