Далечински Управувач – DU-Philips 8205

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008567 Категорија

Опис

Модел: PHILIPS CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра