Далечински Управувач – DU-Panasonic EUR7628030

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010201 Категорија

Опис

Модел: PANASONIC CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра