Далечински Управувач – DU-NEO KK-Y250B

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008277 Категорија

Опис

Модел:NEO CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра