Далечински Управувач – DU-LG 6710T00008B

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010072 Категорија

Опис

Модел:LG LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра