Далечински Управувач – DU-LG 105-224P LCD

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010198 Категорија

Опис

Модел: LG LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра