Далечински Управувач – DU-KLIMA TCL AC007 7876

Далечински Управувач

280 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008586 Категорија

Опис

Далечински Управувач за клима уред.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра