mk Macedonian

DU-Klima Crown/Filia

Далечински Управувач за клима

380 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004344 Категорија

Опис

Filia, Crown, Paolo, Galanz, Vivax, Beko

Овој далечиснки управувач одговара и за:

2.jpg

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра