Далечински Управувач – DU-Hitachi RM-L956

Далечински Управувач

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010049 Категорија

Опис

Модел: HITACHI LCD TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра