Далечински Управувач – DU-Gorenje PR106

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010194 Категорија

Опис

Модел:GORENJE CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра