Далечински Управувач – DU-Fuego 3 Reda

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008273 Категорија

Опис

Модел: FUEGO CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра