Далечински Управувач – DU-DVB-T2 Kaon

Далечински Управувач

300 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010083 Категорија

Опис

Модел: A1( M-tel) KAON CO 1300 HD satellite receiver Compatible with: CO1300HD MAGIO SAT, CO 1300 HD MAGIO SAT, CO-1300 HD MAGIO SAT

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра