Далечински Управувач – DU-Daewoo R-28B03

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010054 Категорија

Опис

Модел: DAEWOO CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра