Далечински Управувач – DU-Aiwa RM-Z5401

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008200 Категорија

Опис

Модел: AIWA CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра