Далечински Управувач – DU-Aiwa RC-7VT06

Далечински Управувач

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010187 Категорија

Опис

Модел: AIWA CRT TV

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра