Тастер – DTSML-32R

Тастер

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008743 Категорија

Опис

Тастер / Прекинувач 2п СПСТ Мом.. 50mA/12V 3.5х6x5mm, Црвен.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра