Тастер – DTSM-65N

Тастер

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008880 Категорија

Опис

Тастер / Прекинувач 2п СПСТ Мом.. 50mA/12V 6х6×9.5mm SMD, Кафеав.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра