DMB5208VT

Интегрални Кола

160 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007364 Категорија

Опис

64-Pin  Proc Timer

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра