Рам Меморија – DIMM 8GB DDR3 1600MHz Geil CL11 Bulk

РАМ МЕМОРИЈА

2,985 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004911 Категорија

Опис

DBT тестиран за супериорен квалитет и доверливост. DDR3 1600MHz CAS11 Единечен канал – Достапен CAS: 11-11-11 – Работен напон 1,5V – DBT

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра