CXA1238S-SNY

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 1 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006118 Категорија

Опис

Am/fm Audio Single Chip Receiver Sony

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра