CXA1191S-SNY

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006117 Категорија

Опис

FM/AM Radio (for radio-cassette tape recorders and headphone tape recorders.)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра