Кабел со Конектори – CX-SB 1.5MM

Antenna cable 1.50 m

50 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 008351 Категории ,

Опис

Овој коаксијален кабел е погоден за поврзување на коаксијален ѕиден штекер на вашиот телевизор или сличен уред.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра