Везица – CTS 07-BLACK Cable Ties Black 3.6×292 mm

Cable Ties 0.29 m Black

ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 004620 Категорија

Опис

ЦЕНАТА Е ЗА ЕДНО ПАРЧЕ ! Материјал ПВЦ, Боја Црна, Број на производи во пакување 100 парчиња Пакување, Должина 290 mm.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра