Компресиона клешта – CSGG49540YE Compression Tool BNC, RCA and F-connectors

BNC, RCA and F-connectors | RG58, RG59, RG6 | Softgrip | Hardened Steel

1,590 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100486 Категорија

Опис

Оваа клешта за компресија Nedis е погодна за компресија на компресиони конектори. Содржи 3 типа адаптери: BNC, RCA и F конектор адаптери.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра