CQY80

Интегрални Кола

35 ден

Достапност:

✅ На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007363 Категорија

Опис

LED/NPN Uiso=4000V CTR>50% Ubs=1.25V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра