Звучна Картичка – CMP-SOUNDUSB12 USCR10051BU

3D sound 5.1 | USB 2.0 | Double 3.5 mm Connector

280 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
✅ Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005929 Категорија

Опис

Компактен и проѕирен USB 5.1 3D аудио адаптер за извонреден сараунд звук за лаптоп или десктоп. Поврзете го USB-стикот со USB-портата и тој е подготвен за употреба поради функцијата plug & play.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра