Цинол Паста 80гр.

Паста за Лемење

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 002636 Категорија

Опис

ЦИНОЛ ПАСТА, 80 ГРАМА.

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра