mk Macedonian

CD5151CP

Интегрални Кола

173 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007929 Категорија

Опис

Chip B/W TV Circuit

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра