CD4511GM-SMD

Интегрални Кола

28 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005951 Категорија

Опис

N AND P-CHANNEL ENHANCEMENT

N-CH BVDSS 35V

RDS(ON) 25mΩ 

ID 7A

P-CH BVDSS -35V

RDS(ON) 40mΩ

ID -6.1A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра