CD4094BCP

Интегрални Кола

19 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 007350 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=420ns at5.0V

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра