CD4082BP

Интегрални Кола

30 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008810 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=125ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра