CD4014BE

Интегрални Кола

25 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 010156 Категорија

Опис

Vdd:(5.0-15.0)V tpd=160ns at5.0V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра