Филтер – CAR-NF01

Ground loop isolator

375 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008323 Категорија

Опис

Со поставување на изолатор за заземјување помеѓу радиото и ЦД-менувачот или засилувачот, ќе се избегне бучава и заглавување. • Максимална 20A • 2x RCA женски до 2x RCA машки •

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра