Аудио Кабел во Котур – CABR1525BK1000 Microphone Cable

2x 0.25 mm2 | Copper | 100.0 m | Round | PVC | Black | Reel

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 101112 Категорија

Опис

• Целосни бакарни проводници за проток на сигнал без грешки Спецификации на производот Ширина 6 mm Висина 6 mm Длабочина 100000 mm Тежина 3750 g Дизајн на кабел Тркалезен материјал ПВЦ Проводен материјал Материјал бакар Кабел материјал за наметка ПВЦ

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра