Кабел со Конектори – CABLE-463-2 Goobay BNC video connector cable RG59 double shielded 2m

BNC video connector cable (RG59), double shielded

160 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 050046 Категории ,

Опис

BNC машки Приклучок 2, тип BNC машки Кабел Должина на кабел 2 m

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра