Прекинувач – Booster Switch Mini IC-125B BLACK – WHITE

Booster switch

25 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 100936 Категорија

Опис

Бустер прекинувач Мини совет може да се користи во електрични алати и автомобили Отпорни на висока јачина на струја и напон

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра