mk Macedonian

BA6238A-RHM

Интегрални Кола

90 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006099 Категорија

Опис

VC, Motor-Tr.(reversible), <20V, 1,6A

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра