BA5408-RHM

Интегрални Кола

370 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006088 Категорија

Опис

12V – 5W Dual Power Amplifier

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра