BA521-RHM

Интегрални Кола

200 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006077 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

NF-E, 5,8W(13V/4R)

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра