BA5102A-RHM

Интегрални Кола

55 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006085 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

VC, Audio-A/W-Verst., Logic

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра