BA343-RHM

Интегрални Кола

60 ден

Достапност:

Само 2 останати на залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006075 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

2x Recorder-V, ALC, Ucc=8V

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра