BA15218N-RHM

Интегрални Кола

20 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006105 Категорија

Опис

Dual,lo-noise,Serie 158,±18V, -20..75°

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра