mk Macedonian

BA1310-RHM

Интегрални Кола

95 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 006079 Категорија

Опис

Lineare integrated circuit

Stereo-Decoder

Select your currency
MKD Македонски денар
EUR Евра