Конвертор на Сигнали – HDMI to VGA Converter w/Audio Бела боја

Конвертор на сигнали

250 ден

Достапност:

На залиха

Залиха во:
Главен магацин
✅ Продавница Ѓ. Петров
Шифра: 005690 Категории ,

Опис

HDMI™ машко (тип А) – VGA женски (15-пински) пренесува HDMI™ сигнали до VGA вкл. пренос на звук (3,5 мм стерео приклучок).

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра