Куќиште за Компјутер – ATX Midi Tower Case Matrix MX-11 w/ 700W PSU Black

Kуќиште за Компјутер

2,350 ден

Достапност:

Нема на залиха

Шифра: 008110 Категорија

Опис

Модел бр.: MX-11 преден панел: ABS + метална мрежа Странична плоча: перфорирана лева страна шасија: SPCC 0,5mm, црна боја внатрешност USB2.0 x2 + HD аудио PSU Порта: Горна / ATX Резервирана порти за вентилатор: предна: 2x12cm ( Вентилаторот опционален) Лева страна: 1x12cm

Избери Валута
MKD Македонски денар
EUR Евра